Jastrzębskie Spotkania Fotograficzne - edycja AKT

Jastrzębskie Spotkania Fotograficzne - edycja AKT

25 październik 2019

Bardzo serdecznie zapraszam na kolejne Jastrzębskie Spotkanie Fotograficzne - edycja AKT, które odbędzie się 9 listopada 2019.
Przez kilka godzin będziemy kreatywnie działać i każdy z uczestników będzie miał swój indywidualny czas na wykonanie sesji z profesjonalną modelką.

Aura za oknem co raz chłodniejsza więc to idealna pora, aby wznowić działania w postaci Jastrzębskich Spotkań Fotograficznych.
Do udziału zapraszam fotografów, którzy chcą poszerzyć swoje portfolio, sprawdzić studio w niekomercyjnej sesji oraz po prostu spędzić czas fotografując w dogodnych warunkach.
Zapewniam stylizację, make up i sprzęt. Studio jest do Waszej dyspozycji, studyjna załoga będzie czuwać na miejscu, by pomóc, doradzić czy ustawić oświetlenie.
Zachęcam do udziału w wydarzeniu, by skonfrontować swoje fotograficzne spojrzenie z innymi, podyskutować i zrobić ciekawe zdjęcia.
 
Wydarzenie przewidziane jest zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych fotografów.
 
Modelować będzie wspaniała Ola Okrzesik
 
Koszt udziału w wydarzeniu to 200 PLN od osoby, wystawiam faktury VAT.
Gwarantowane miejsce po wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 50zł.
By pracować w możliwie komfortowych warunkach, liczba miejsc dla uczestników sesji jest limitowana, mamy miejsce dla 6 fotografów. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zadatku.
 
Startujemy o godzinie 11 i fotografujemy do godziny 18, z drobną przerwą na posiłek.
Także czasu jest wystarczająco dużo, aby każdy wyszedł z pięknymi zdjęciami.
 
Co należy zabrać:
- aparat + obiektywy
- karty pamięci
 
W zgłoszeniu napisz jaką opcję posiłku wybierasz - opcja mięsożerca / opcja vege oraz jakim aparatem fotografujesz (ma to znaczenie przy dobraniu wyzwalaczy do lamp)
 
Masz jakieś pytania? Pisz śmiało lub dzwoń: 601 085 665.
* Zdjęcie z portfolio modelki - fotograf: BlackLight / www.maxmodels.pl/fotograf-blacklight.html